Najnovšie nehnuteľnosti Zobraziť všetky ponuky »
Najnovšia ponuka 3-izbový byt
Zvolen
78 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Západ
66 900 EUR
Najnovšia ponuka 3-izbový byt
Môťová
76 900 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Zvolen
39 500 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Sekier
41 500 EUR
Najnovšia ponuka Pozemok
Zvolen
101 860 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Zvolen
37 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
58 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
115 000 EUR
Zobraziť všetky ponuky »

Rodinný dom Kováčová

« Naspäť na zoznam ponúk

    Realitný maklér
Maklér   Ing. Gabriela Nociarová
Telefón   0911 119 300
Telefón  
E-mail   semireal@semireal.sk

Kategória nehnuteľnosti: Rodinné domy
Lokalita: Kováčová (Zvolen)
Typ: Na predaj
Počet izieb: 4
Cena: 230 000 EUR
Popis: Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v kúpeľnej obci Kováčová pri Zvolene. Úžitková plocha domu je 121 m2. Dom má výborné dispozičné riešenie.Pozostáva z 3 izieb, kuchyne spojenej s obývacou izbou a výklenkom na jedálenský stôl, technickej miestnosti, veľkého, praktického šatníka a kúpeľne s WC. Podlahové kúrenie je v celom dome zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom. Betónový strop poskytuje možnosť úpravy podkrovných priestorov na bývanie. Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie /nebol ešte obývaný/. Kuchynská linka sa predáva vrátane vstavaných spotrebičov – chladnička, mikrovlnná rúra, digestor, umývačka riadu, varná doska, rúra. V obývacej izbe je príprava na krb.
Výmera pozemku je 880 m2. Vonkajšia nekrytá terasa má výmeru 3m x 4m. Z obývacej izby východ do záhrady s ovocnými stromami.
Do domu je zavedená elektrická, vodovodná a plynová prípojka. Prívod kanalizačnej prípojky do tejto časti obce je naplánovaný.
Kúpeľná obec Kováčová ponúka pokojné bývanie s možnosťou relaxu či už v prírode alebo v neďalekom Aquaparku Kováčová, športového vyžitia - turistika, cykloturistika, hubárčenie. . . , bezproblémovú dostupnosť do okolitých miest a kompletnú občiansku vybavenosť obce.
Pri vážnom záujme dohoda na cene istá!

Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová Rodinný dom Kováčová

« Naspäť na zoznam ponúk

 
Prihlásenie   |   0 návštev dnes   |   85658 návštev celkom   |   XHTML 1.0   |   CSS 3.0